להשארת פרטים:


יבוא מסין

יבוא מסין – כשאיכות ומחירים זולים נפגשים

סלון מסיןיבוא מסין הפך להיות פופולארי מאוד בשנים האחרונות. סין היא מדינת הייצור הגדולה ביותר בעולם, רוב הסחורות בכל רחבי העולם מגיעות ממנה. יותר ויותר ישראלים מבררים מחירים בישראל, טסים לסין וחוסכים עשרות אחוזים בקניית מוצרים לגימור ולעיצוב הבית. כדי להצליח בפרויקט מומלץ לעבוד עם חברה המתמחה ביבוא אישי. חברת Home – Top  מובילה בתחום היבוא האישי מסין. צוות החברה צבר ידע וניסיון רב, הוא יוכל להגשים לכם כל חלום עיצובי ולחסוך עשרות אלפי שקלים על פערי התיווך.

 

יבוא אישי מסין – שלושה דברים שכדאי לדעת

יבוא מוצרים מסין עשוי להיות מוצלח ומועיל אם עובדים עם האנשים הנכונים. חברה העוסקת בתחום הליווי האישי תלווה אתכם החל משלב בחירת המוצרים דרך קטלוגים, נסיעה לסין, ביקור באולמות התצוגה, קשירת קשר עם הספקים המקומיים וסגירת העסקה. החברה תדאג גם לכל נושא הלוגיסטיקה, תעמיס את הסחורה ממחסני הספקים ותשנע אותה עד לפתח הבית שלכם.

ישראלים רבים חוששים לקנות מוצרים בסין, אך זו טעות. בסין, כמו גם בישראל, יש מוצרים מכל הסוגים. נכון, יש גם מוצרים לא איכותיים, אך מולם יש מוצרים סופר איכותיים ברמה שלא תבייש אף מותג מוביל בעולם. צריך רק לדעת היכן לקנות. חברה מקצועית העוסקת בתחום היבוא האישי מסין מכירה את כל השווקים, את כל הספקים, היא תדע להמליץ לכם היכן לקנות, מה לקנות והכול בהתאם לסגנון ולתקציב שלכם.

 אל תעשו את הטעות ואל תיסעו לבד. הקנייה בסין היא חוויה תרבותית צרכנית עוצרת נשימה. בשולי הערים נמצאים קומפלקסים אדירים המכילים מאות חנויות מאותם התחומים, חנויות המוכרות חדרי אמבטיה, תאורה, חיפויים לרצפה ולקירות, ציוד לשיפוץ הבית ועוד . ישראלים רבים שחזרו ממסע הקניות בסין מספרים כי מרוב שפע הם לא קנו דבר. רק מלווה מקצועי ידע למקד אתכם בחנויות המתאימות, לחסוך לכם זמן ולסייע בסגירת עסקאות מוצלחות.

 

F8173 (475) יבוא אישי מסין – כל השלבים בדרך לחיסכון

פגישה בישראל עם נציג החברה היא הצעד הראשון בדרך להצלחה. בפגישה תלמדו להבין את תהליך היבוא האישי מסין, לתאם ציפיות ולבנות תוכנית עבודה מסודרת. נציג החברה יזמין עבורכם כרטיסי טיסה וחדר במלון.

השלבים הבאים יתרחשו בסין. במיניבוס שמעמידה החברה לרשותכם תיסעו לאזורי הקניות בלוויית שני נציגים. האחד דובר אנגלית והשני דובר סינית. בסיום כל יום תקבלו דו"ח מפורט בליווי תמונות ומפרט טכני מפורט על המוצרים שקניתם.

לפני אריזת המוצרים יבצעו נציגי החברה ביקורת איכות. הם יוודאו שלא יהיו טעויות במידות, בצבעים, באיכות ושלא תקבלו מוצרים פגומים.

השלבים האחרונים הם העמסת המוצרים בסין והבאתם עד פתח הבית בישראל.